Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Prawdziwy bal wenecki 2017 \

All exlusive w Wenecji

Jeżeli szukasz niezwykłego miejsca, w którym mógłbyś spędzić udanego sylwestra, powinieneś się wybrać do Wenecji. Przede wszystkim, mówimy tu o ofertach all exlusive, które są zarezerwowane dla osób ceniących sobie wygodę i luksus. Oczywiście, tego rodzaju wycieczki należą do najdroższych, ale przy odrobinie szczęścia można też je wykupić w ofercie last minute. Poza tym, znacznie tańsze są wyjazdy autokarowe niż samolotowe, ale za to są mniej komfortowe i czas podróży jest znacznie dłuższy.

Na uwagę zasługuje fakt, że wyjazdy sylwestrowe do Wenecji zazwyczaj trwają 5-6 dni i posiadają atrakcyjny program. Z pewnością, turyści korzystający z oferty all exclusive najczęściej zwiedzanie miasta rozpoczynają od rejsu barką do Placu św. Marka. Kolejno, w programie imprezy jest spacer dzielnicą San Marco, przy której mieszczą się najbardziej znane zabytki. Otóż, godny uwagi jest sam plac św. Marka z przepiękną bazyliką oraz Pałacem Dożów i wieżą dzwonniczą – Campanile, czyli największą budowlą w mieście. Nie ulega wątpliwości, że jedną z najsłynniejszych atrakcji w trakcie wycieczki będzie rejs gondolą po Canale Grande. Oczywiście, w programie wyjazdu musi być także ujęte zwiedzanie dzielnicy Rialto.

Należy zaznaczyć, że w ofercie all exlusive zazwyczaj mamy zagwarantowanie zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym. Poza tym, w ramach oferty turyści mają zapewnione pełne wyżywienie oraz bezpłatne przekąski i napoje w trakcie całego dnia. Nie możemy tu również pominąć zabiegów pielęgnacyjnych, zajęć sportowych, a także sauny, basenów oraz SPA, z których można korzystać w ramach wykupionej wycieczki. Ponadto, w niektórych hotelach specjalnie dla turystów organizowane są różnego rodzaju pokazy, w szczególności artystyczne. Oprócz tego, niektóre wycieczki sylwestrowe do Wenecji są jeszcze rozszerzone o wyprawę do Werony, czyli do miasta Romea i Julii i do Padwy, gdzie nie brakuje zabytków średniowiecznych.

Jeżeli chodzi o noc sylwestrową, to najczęściej jest ona spędzana na dwa sposoby. Większość osób decyduje się na witanie Nowego Roku na ulicach Wenecji, gdzie można miło spędzić czas aż do bladego świtu. Natomiast osoby niepreferujące hucznych imprez i wielkich zbiorowisk mogą zdecydować się na kolację sylwestrową, która przeważnie jest organizowana przez właścicieli hoteli. Warto wspomnieć o tym, że nie zabraknie na niej rodzimych przysmaków, świetnej muzyki czy pokazu ogni sztucznych. Poza tym, zawsze istnieje możliwość zarezerwowania stolika w wydzielonej części restauracji, gdzie przywitamy Nowy Rok tylko we dwoje.