Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Egzotyczny sylwester pod piramidami 2017 \

Sylwester samolotem do Egiptu

Ostatnio, można zauważyć, że wyjazdy zagraniczne, w szczególności sylwestrowe, stały się bardzo popularne w naszym kraju. Oczywiście, obecnie w modzie się wycieczki nie tylko do Paryża, Londynu czy Florencji, ale także do ciepłych krajów. Mowa tu przykładowo o podróży do Egiptu, która na pewno stanowi wspaniałą przygodę. Trzeba zaznaczyć, że do tego niezwykłego kraju możemy się dostać przede wszystkim samolotem, dlatego podróż na miejsce trwa tylko kilka godzin.

Warto wspomnieć o tym, że gdy planujemy sylwestrowy wyjazd do Egiptu, musimy znacznie wcześniej pomyśleć o rezerwacji wycieczki, gdyż wtedy mamy pewność, że oferta spełni wszystkie nasze oczekiwania. Z pewnością, dobrym pomysłem jest wykupienie wczasów w ramach opcji „wczesna rezerwacja”, które są znacznie tańsze od tych rezerwowanych w listopadzie czy grudniu. Otóż, aby skorzystać z tej promocji, trzeba pomyśleć o rezerwacji wylotu z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, gdyż wtedy biura podróży próbują zachęcić turystów do wyjazdów do Egiptu za pomocą niskich kosztów biletu lotniczego. Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatniej chwili również możemy wykupić tanią wycieczkę do tegoż malowniczego kraju, gdyż wystarczy skorzystać z oferty last minute. Jednakże jest ona zarezerwowana dla snob o mocnych nerwach, które do ostatniej chwili czekają, aby wykupić tanią ofertę sylwestrową i nie mają gwarancji, że uda im się znaleźć połączenie lotnicze do Egiptu po niskiej cenie.

Musimy wspomnieć o tym, że sylwestrowa noc w Egipcie to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za zimą, nie lubią jeździć na nartach i mają dosyć ubierania grubych ubrań. Trzeba zaznaczyć, że o tej porze roku w tym kraju jest ciepło, ale nie gorąco, w związku z czym nie trzeba się chować w hotelu przez większość dnia z powodu nadmiernych upałów. Otóż, w tym państwie możemy nie tylko zażywać wodnych i słonecznych kąpieli, ale również nurkować oraz zwiedzić kraj. Z pewnością, największym zainteresowaniem cieszą się tu piramidy, które stanowią największą atrakcję w Egipcie, dlatego każdy turysta musi je obowiązkowo zobaczyć. Nie możemy tu nie wspomnieć o Muzeum Egipskim w Kairze, Bibliotece Aleksandryjskiej czy Sfinksie.

Na uwagę zasługuje fakt, że w Egipcie nie ma zwyczaju urządzania hucznych imprez sylwestrowych. Jednakże większość właścicieli hoteli organizuje dla swoich gości zamknięte zabawy, dyskoteki czy spektakle noworoczne, podczas których można wypić lampkę szampana, by uczcić nadejście Nowego Roku.