Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Sylwester pod wieżą Eiffla 2017 \

Wycieczka do Paryża dla singli

Sylwester to wyjątkowa noc, która się zdarza tylko raz w roku, w związku z czym większość osób chce ją spędzić w niezwykły sposób. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszą się wycieczki noworoczne, w szczególności do znanych stolic europejskich. Przede wszystkim, wiele osób decyduje się na wyjazd do Paryża, gdzie można spędzić niezapomnianego sylwestra. Mowa tu nie tylko o zabawie we dwoje, ale i o wycieczkach dla singli, które w biurach podróży sprzedają się jak świeże bułeczki.

Trzeba zaznaczyć, że wbrew pozorom zabawa sylwestrowa w stolicy Francji wcale nie musi kosztować sporo, zwłaszcza gdy wykupimy wycieczkę w ramach oferty last minute. Poza tym, zamiast podróży samolotem możemy się zdecydować na wyjazd autokarowy, który jest znacznie tańszy. Owszem, może i trwa on dłużej i jest mniej komfortowy, ale z drugiej strony mamy też szansę na zapoznanie bratniej duszy w autobusie, a także podziwianie widoków przez okno czy na zatrzymanie się na postojach w innych miastach europejskich, co też będzie niemałą atrakcją. Natomiast, gdy musimy liczyć się z kosztami, można też wybrać zamiast pokoju jednoosobowego, pokój z dokwaterowaniem.

Na uwagę zasługuje fakt, że wycieczki sylwestrowe do Paryża najczęściej trwają kilka dni, gdyż stanowią połączenie świetnej zabawy noworocznej ze zwiedzaniem miasta. Otóż, turyści najczęściej w ofercie biur podróży mogą odnaleźć zwiedzenie muzeum d’Orsay, w którym można podziwiać dzieła największych impresjonistów. Ponadto, w planie wyjazdu obowiązkowo musi się znaleźć spacer Polami Elizejskimi czy wejście na Łuk Triumfalny. Nie zapominamy tu także o galerii figur woskowych oraz o słynnych placach: Placu Vendome, Placu Bastylii czy Centrum Pompidou. Jedną z największych atrakcji wycieczki będzie również zwiedzanie przepięknej katedry Notre Dame. Oprócz tego podczas wyjazdu Paryża koniecznie trzeba wyjechać na wieżę Eiffla oraz zwiedzić Luwr.

Natomiast ostatnią noc w roku większość osób decyduje się spędzić na Polach Elizejskich, gdyż sylwester pod chmurką w Paryżu należy do najsłynniejszych na świece. Przede wszystkim, udana zabawa jest gwarantowana, w związku z czym ta forma rozrywki posiada najwięcej zwolenników wśród turystów z Polski. Ponadto, niektóre osoby decydują się na spędzenie sylwestra w jednym z francuskich klubów czy dyskotek, gdzie także można się doskonale bawić nawet do samego rana. Warto dodać, że czasami biura podróży w swej ofercie posiadają bal sylwestrowy, podczas którego wszystkie single mogą się ze sobą zintegrować i zapoznać ciekawa osobę.