Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Urlop zimowy na Jamajce 2017 \

Luksusowy sylwester na Jamajce

Nie ulega wątpliwości, że do niezapomnianych będzie należał sylwester na Jamajce. Oczywiście, na noworoczną wycieczkę sylwestrową na tę wyspę mogą pozwolić sobie tylko nieliczni, gdyż kosztuje ona w granicach 10000 złotych. Poza tym, wyjazd sylwestrowy zazwyczaj trwa w granicach 7 dni i jest zwieńczony szaloną imprezą urządzoną w karaibskim stylu.

Musimy zaznaczyć, że podczas wczasów zimowych na Jamajce możemy spędzić miło czas na plaży i zażywać kąpieli słonecznych i wodnych. Poza tym, turyści w swoich hotelach, mają do dyspozycji baseny zarówno kryte jak i odkryte, saunę czy SPA. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje nurkowania, masaże, zabiegi lecznicze, a także zajęcia aerobowe. Oprócz tego, goście hotelowi mogą jeszcze skorzystać z mini golfa, łaźni parowej, boiska do siatkówki, koszówki czy kortu tenisowego. Trzeba wspomnieć o tym, że w ofercie all inclusive mamy zagwarantowane ciepłe i zimne przekąski, napoje, w tym alkoholowe w nieograniczonej ilości oraz śniadanie, obiady i kolacje.

Na uwagę zasługuje fakt, że rodzima kuchnia jest bardzo smaczna, w związku z czym posiada wielu wielbicieli z całego świata. A, co ciekawe w wielu hotelowych restauracjach odbywają się też interesujące pokazy gotowania, które stanowią niemałą atrakcję. Należy podkreślić, że na Jamce można też uprawiać sporty wodne, wśród których największym zainteresowaniem cieszą się kajaki, żagle, rowery wodne. Oczywiście, właściciele hotelów starają się również zapewnić rozrywkę najmłodszym, dlatego z myślą o nich tworzone są place zabaw, parki rozrywki, mini kluby, animacje czy salony gier oraz brodziki. Oprócz tego, dla gości hotelowych organizowane są też pokazy artystyczne.

Warto powiedzieć o tym, że imprezy sylwestrowe na Jamajce mogą mieć różnorodny charakter. Otóż, najczęściej odbywają się one świeżym powietrzu, a dokładniej na tarasach hotelowych lub na prywatnych piaszczystych plażach. Istnieje też możliwość przywitania Nowego Roku w jednej z hotelowych dyskotek lub restauracji, w których panuje niezwykła atmosfera. Niektóre hotele w swej ofercie mają również huczne bale, podczas których obowiązują szykowne stroje wieczorowe. Natomiast osoby preferujące kameralne imprezy mogą zdecydować się na spędzenie wieczoru sylwestrowego tylko we dwoje, np. w pokoju.

Reasumując, sylwester na Jamajce na pewno dostarczy nam wielu niezwykłych wrażeń, nawet na całe życie, gdyż w malowniczym miejscu szalona zabawa do białego ranka jest gwarantowana.