Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Świąteczne wczasy w Tunezji 2017 \

Ceny wczasów sylwestrowych w Tunezji

Na uwagę zasługuje fakt, że od pewnego czasu bardzo modne stały się wyjazdy do Tunezji. Mowa ty nie tylko o wakacyjnych, ale i sylwestrowych wyprawach do tegoż egzotycznego kraju, w którym można się doskonale bawić. Oczywiście, na tego rodzaju wyjazd najlepiej jest się udać razem z biurem podróży, gdyż wtedy załatwi ono za nas wszystkie formalności związane z zakupem biletu lotniczego, zakwaterowaniem czy usługami przewodnickimi.

Należy wspomnieć o tym, że cena wycieczki noworocznej do Tunezji jest w dużej mierze uzależniona od tego, na ile dni wyjeżdżamy, z jakim biurem podróży, kiedy wylatujemy i co jest w programie wczasów. Warto dodać, że najtaniej możemy zapłacić za wyjazd, kiedy wykupimy go wczesną wiosną lub latem. Wtedy będzie on nas kosztował granicach 1300 złotych za tydzień. Natomiast gdy zdecydujemy się na rezerwowanie wycieczki w grudniu, to jej cena będzie już wynosić 1600-2000 złotych. Mowa tu głównie o wyjazdach, a ramach których mamy zagwarantowane śniadania i/lub obiadokolacje, ponieważ pełna oferta all inclusive jest znacznie droższa, gdyż ich cena oscyluje w granicach 2300 złotych lub więcej. Nie mówimy tu o ofertach last minute, za które zapłacimy nawet 1000 złotych mniej z tym, że nie zawsze czekając do ostatniej chwili, uda się nam zarezerwować wycieczkę po okazyjnej cenie, co może skutkować tym, że sylwestra będziemy musieli spędzić w domu.

Poza tym, na cenę wyjazdu ma także wpływ standard hotelu. Nie ulega wątpliwości, że najdroższe są oferty z cztero- i pięciogwiazdkowymi hotelami, w których goście hoteli mają do swej dyspozycji restauracje, dyskoteki, baseny, SPA, siłownie, sauny liczne bary, a także profesjonalną obsługą gotową spełnić każde życzenie klienta. Natomiast osoby, które liczą się z kosztami, mogą wybrać nocleg w trzygwiazdkowym hotelu z tym, że musimy mieć świadomość tego, że tego rodzaju hotel ma znacznie niższy standard niż europejski o takiej samej liczbie gwiazdek. Ponadto, na kosz wyjazdu wpływa także program wycieczki. Otóż, gdy wyjazd stanowi połączenie rekreacji ze zwiedzaniem kraju, trzeba za niego zapłacić około 3000 złotych. Oczywiście, zwiedzanie zabytków najczęściej jest fakultatywne i jeżeli ktoś nie chce, nie musi z niego korzystać.

Trzeba również dodać, iż najmniej zapłacimy za wczasy zimowe w Tunezji, w ramach których będziemy witać Nowy Rok na plaży, tym bardziej że większość hoteli posiada własne prywatne miejsca do plażowania. Równie atrakcyjne cenowo są oferty noworoczne z kolacją sylwestrową lub szykownym balem, ponieważ obecnie większość ośrodków noclegowych posiada własne restauracje, sale balowe czy kluby, w którym można pożegnać stary rok na wiele różnych sposobów.